Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Sauga

Sauga (520 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo ir civilinė sauga (4)

  Įvadas. Profesinės rizikos vertinimas. Kaip skirstomi nelaimingi atsitikimai pagal pasekmes? Apibūdinkite kiekvieną iš jų. Priešgaisrinės saugos reikalavimai visuomeninės paskirties pastatuose. Ekstremalių situacijų priežastys. Svarbiausieji gelbėjimo darbai nelaimės židiniuose. Išvados.
  Sauga, namų darbas(16 puslapių)
  2007-02-08
 • Darbo ir civilinė sauga (5)

  Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Teisiniai darbų saugos dokumentai. Darbo ir poilsio laikas. Saugaus darbo organizavimas įmonėje. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos ir sveikatos srityje. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, atestavimas ir instruktavimas. Nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos. Nelaimingi atsitikimai darbe ir jų klasifikacija. Nelaimingų atsitikimų tyrimas. Traumatizmo analizės metodai ir koeficientai. Atsakomybės formos, pažeidus darbų saugos reikalavimus. Elektros srovės poveikis žmogaus organizmui. Patalpų klasifikavimas elektros srovės pavojingumo atžvilgiu. Elektrotechninis personalas ir jam keliami reikalavimai. Apsauga nuo elektros. Pirmoji pagalba įvykus elektros traumai. Apsauga nuo statinės elektros. Higienos reikalavimai gamybos patalpoms ir darbo vietoms. Saugaus darbo psichologija ir ergonomika. Gamybinių patalpų eksploatacija ir priežiūra. Pavojingi ir kenksmingi veiksniai darbo aplinkoje. Oro užterštumas technologinėmis dulkėmis. Oro užterštumas cheminėmis dulkėmis. Apsauga nuo elektromagnetinių laukų. Apsauga nuo gamybinio triukšmo ir vibracijos. Gamybinių patalpų apšvietimas. Bendros žinios apie degimą. Priešgaisrinė profilaktika. Žmonių evakuacija iš pastatų ir patalpų. Medžiagų, konstrukcijų ir pastatų atsparumas ugniai. Technologinių procesų priešgaisrinė apsauga. Gaisrų priežastys. Gaisrų gesinimo priemonės ir būdai. Priešgaisrinis vandentiekis. Pirminės gaisrų gesinimo priemonės. Techninės priemonės žmonėms įspėti apie gaisrą.
  Sauga, namų darbas(59 puslapiai)
  2007-03-06
 • Darbo ir civilinė sauga socialinio pedagogo darbe

  Įvadinė dalis. Aprašomieji dalykai. Meteorologinės darbo aplinkos sąlygos. Dulkės. Triukšm.as. Ergonominis darbo vietų apšvietimas. Darbo zonos ir darbo vietos ergonominiai reikalavimai. Stresas ir emocinis išsekimas. Nuovargis. Sportas ir laisvalaikis. Išvados.
  Sauga, referatas(13 puslapių)
  2005-10-31
 • Darbo ir civilinė sauga: elektrikas

  Įvadas. Elektriko saugos ir sveikatos instrukcija. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbo aplinkos kenksmingi veiksniai. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Nukentėjusiojo paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktas. Išvados ir pasiūlymai.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2006-05-27
 • Darbo ir civilinė sauga: elektriko pareigos AB "Delfinas"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Elektriko saugos ir sveikatos instrukcija. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Elektriko Roberto Poukšto. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Išvados.
  Sauga, referatas(17 puslapių)
  2009-01-20
 • Darbo ir civilinė sauga: kirpykla UAB "Pelenė"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Kirpėjos saugos ir sveikatos instrukcija. Profesinės rizikos vertinimas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Pažyma apie traumos sunkumą. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktas. Išvados. Priedas.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2008-06-06
 • Darbo ir civilinė sauga: laivų remonto darbai UAB "Jūros remontas"

  Įvadas. Darbo tikslas – tinkamai išanalizuoti nelaimingą atsitikimą darbe bei organizuoti saugų darbą įstaigoje. Suvirintojo veiksmai prieš darbo pradžią. Suvirintojo veiksmai darbo metu. Suvirintojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Suvirintojo veiksmai baigus darbą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo. Žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių. Priemonių apskaitos kortelė. Asmeninių apsaugos priemonių grąžinimas. Paaiškinimas. Dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Įsakymas. Dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados ir pasiūlymai.
  Sauga, referatas(18 puslapių)
  2009-04-14
 • Darbo ir civilinė sauga: trąšų ir substratų tyrimų vadovo veikla

  Lietuvos žemdirbystės instituto agrocheminių tyrimų centro trąšų ir substratų tyrimų vadovo veikla darbų saugos srityje. Trąšų ir substratų tyrimų vadovo veikla. Įstatyminiai aktai reglamentuojantys tokią veiklą. Galimi pažeidimai. Priemonių planas, mažinantys darbo veiklos pažeidimus. Darbų sauga laboratorijoje. Mėšlo ir srutų laboratorinių tyrimų technologinis procesas. Kenksmingi, pavojingi, darbingumą mažinantys veiksniai. Kenksmingi ir pavojingi veiksniai. Darbingumą mažinantys veiksniai. Apsaugos priemonės asmeninės. Apsauginiai drabužiai. Kvėpavimo organų apsaugos priemonės. Lietuvos žemdirbystės instituto agrocheminių tyrimų centro trąšų ir substratų laboratorijos laboranto saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojų veiksmai prieš darbo pradžia.
  Sauga, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-05-25
 • Darbo ir civilinė sauga: UAB "Exus"

  Asmens dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija: bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugo priemones nuo jų poveikio. Dirbančio kompiuteriu veiksmai prieš darbo pradžią. Dirbančio kompiuteriu veiksmai darbo metu. Dirbančio kompiuteriu veiksmai avariniais atvejais. Dirbančio kompiuteriu veiksmai baigus darbą.
  Sauga, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-08-30
 • Darbo ir civilinė sauga: vaistinė UAB "Farfarus"

  Įvadas. Įmonės aprašymas. Vaistininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr.7. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (2).
  Sauga, referatas(13 puslapių)
  2008-01-23
 • Darbo ir civilinė sauga: vaistininkas

  Įvadas. Farmacijos specialisto darbų saugos ir sveikatos instrukcija. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Rizikos lentelė. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo pakeliui aktas. Išvados.
  Sauga, referatas(12 puslapių)
  2006-05-27
 • Darbo ir civilinės saugos projektas: AB "Lietuvos dujos"

  Įvadas. Šaltkalvio – elektriko saugos ir sveikatos instrukcija nr.12. Rizikų įvertinimo lentelė. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė nr. 12. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Nukentėjusiojo paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Pažyma apie traumos sunkumą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktas (n2-forma). Išvados ir pasiūlymai.
  Sauga, kursinis darbas(17 puslapių)
  2007-05-08
 • Darbo ir civilinės saugos projektas: AB "Sportas Plius"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Plaukimo trenerio saugos ir sveikatos instrukcija nr.11. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė nr. 32. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Nukentėjusiojo paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados ir pasiūlymai.
  Sauga, namų darbas(14 puslapių)
  2009-05-28
 • Darbo ir civilinės saugos projektas: parduotuvių tinklas "Jazminas"

  Įvadas. Darbo tikslas: Organizuoti saugų darbą, nelaimingo atsitikimo darbe atveju išnagrinėti šį nelaimingą atsitikimą bei užpildyti reikiamus dokumentus, susijusius su įvykiu. Darbo uždaviniai tikslui pasiekti. Įmonės pristatymas. UAB "Jazminas". UAB "Jazminas" vidaus tvarkos taisyklės. Pardavėjo-kasininko saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Pardavėjo–kasininko veiksmai prieš darbo pradžią. Pardavėjo–kasininko veiksmai darbo metu. Pardavėjo–kasininko veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Pardavėjo–kasininko veiksmai baigus darbą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Asmeninės apsauginės priemonės. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas.
  Sauga, referatas(12 puslapių)
  2009-02-09
 • Darbo ir civilinės saugos projektas: UAB "Gintaras"

  Įvadas. Darbo tikslas – organizuoti saugų darbą vaikų poilsio ir reabilitacijos centre "Gintaras". Įmonės pristatymas. Bendrosios praktikos slaugytojo saugos ir sveikatos instrukcija. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojų asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Nukentėjusiosios paaiškinimas dėl nelaimingo įvykio darbe. Paaiškinimas dėl nelaimingo įvykio darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2010-05-11
 • Darbo ir ekologinė sauga poligrafijoje

  Mechaninis vėdinimas ir jo realizavimo būdai. Tiekiamoji vėdinimo sistema. Ištraukiamoji ir tiekiamoji - ištraukiamoji vėdinimo sistema. Oro kondicionavimas. Išvada.
  Sauga, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-04-04
 • Darbo ir gaisrinė sauga

  Gamybinių patalpų meteorologinių sąlygų tyrimas. Gamybinių patalpų natūralaus apšvietimo tyrimas. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. Garsą sugeriančios apdailos efektyvumo nustatymas. Apsauginio įžeminimo tyrimas. Jonizuojančioji spinduliuotė.
  Sauga, laboratorinis darbas(16 puslapių)
  2006-03-16
 • Darbo ir gaisrinė sauga (2)

  Laboratoriniai darbai. Gamybinių patalpų meteorologinių sąlygų tyrimas. Gamybinių patalpų natūralaus apšvietimo tyrimas. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. Garsą sugeriančios apdailos efektyvumo nustatymas. Apsauginio įžeminimo tyrimas. Jonizuojančioji spinduliuotė.
  Sauga, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2006-03-17
 • Darbo ir gaisrinė sauga (3)

  Gamybinių patalpų meteorologinių sąlygų tyrimas. Gamybinių patalpų natūralaus apšvietimo tyrimas. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. Garsą sugeriančios apdailos efektyvumo nustatymas. Apsauginio įžeminimo tyrimas. Jonizuojančioji spinduliuotė.
  Sauga, laboratorinis darbas(20 puslapių)
  2008-09-10
 • Darbo ir saugos projektas: statybos bendrovė UAB "STA"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės vidaus tvarkos taisyklės. Dažytojo saugos ir sveikatos instrukcija nr. 12. Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojų asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados.
  Sauga, kursinis darbas(22 puslapiai)
  2008-12-20
Puslapyje rodyti po