Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sauga>Saugos namų darbai

Saugos namų darbai (89 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Žmonių sauga (11)

  Laboratorinių darbų gynimo kontroliniai klausimai. Gamybinių patalpų meteorologinių sąlygų tyrimas. Kas sudaro meteorologines sąlygas? Kas yra efektyvi ir ekvivalentiškai efektyvi temperatūra? Kaip apibūdinama ir išreiškiama santykinė drėgmė? Kaip ir kokiais prietaisais nustatoma santykinė drėgmė? Kaip normuojamos meteorologinės sąlygos? Kaip pašalinti per didelį šilumos ar drėgmės kiekį patalpoje? Gamybinių patalpų natūralaus apšvietimo tyrimas. Kokia yra liuksometro paskirtis ir sudėtis? Paaiškinkite liuksometro elektrinę schemą. Paaiškinkite formulę NAK. Apskaičiuoti. Kaip normuojama natūrali apšvieta? Kokiais būdais nustatomas NAK darbo vietoje? Paaiškinkite A.Daniliuko grafikų esmę. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. Kas yra garso slėgio lygis ir kaip jis išreiškiamas? Kokie yra triukšmo spektrai ir jų tipai? Kokiais būdais mažinamas triukšmas? Nuo ko priklauso konstrukcijos (gaubto) garso izoliacija? Kaip keičiasi garso slėgio lygis to paties triukšmo šaltinio atvirame lauke? Kaip normuojamas triukšmas? Garsą sugeriančios apdailos efektyvumo nustatymas. Apsauginio įžeminimo tyrimas. Kokia yra apsauginio įžeminimo (įnulinimo) paskirtis ir įrengimas? Koks yra apsauginio įžeminimo ir apsauginio įnulinimo skirtumas? Nuo ko priklauso įžemiklių varža? Nuo ko priklauso savitoji grunto varža? Kaip dažnai yra apžiūrima apsauginio įžeminimo įranga ir matuojama varža? Koks leistinas įžeminimo įrangos varžos dydis? Kas yra jonizuojančioji spinduliuotė? Sugertosios, lygiavertės ir ekspozicinės apšvitos dozių matavimo vienetai. Radioaktyviosios išskyros po Atominių elektrinių avarijų. Apsauga nuo jonizuojančiosios spinduliuotės.
  Sauga, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-02-12
 • Žmonių sauga (31)

  Žmonių saugos namų darbai. 6 variantas. 1 uždavinys. Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Duota: Žmonių skaičius N=80 (variantas 6). Išvados. 2 uždavinys. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Duota: Medinė sija, kurios ilgios l=6 m; ašinė jėga N=180 KN; išskirstyta apkrova Q=1,7 KN/m, sijos ilgis a=1,75 m ir plotis b=1,95 m. Išvados.
  Sauga, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-07-03
 • Žmonių sauga (35)

  Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Duota: Žmonių skaičius 70 (pagal savo 5 variantą). Apskaičiuoti: Evakuacijos laiką iš auditorijos. Sprendimas. Išvados. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Duota: Medinė sija, kurios ilgis l=6 m; ašinė jėga N=180 KN; išskirstyta apkrova Q=1,7 KN/m, sijos ilgį ir plotį pasirenku pagal savo variantą (mano atveju jis 5) iš duotos 2.2 lentelės: sijos plotis a=17,0 cm, storis b=19,0 cm. Apskaičiuoti: Medinės konstrukcijos atsparumo laiką gaisro atveju, kai ji yra gniuždoma centriškai ir lenkiant. Sprendimas. Išvada.
  Sauga, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-09-08
 • Žmonių sauga (5)

  Triukšmo lygio gyvenamoje vietovėje nustatymas. Išvados. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-08-11
 • Žmonių sauga (8)

  Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyminis reglamentas. Profesinės rizikos vertinimo kriterijai. Darbo higiena. Kenksmingos cheminės medžiagos, jų poveikis žmogaus organizmui. Saugos priemonės tvarkant chemines medžiagas ir preparatus. Technologinių procesų darbų sauga. Pavojingi darbai, jų organizavimas. Gaisrinė sauga. Statybinių medžiagų ir konstrukcijų degumas. Statybinių konstrukcijų atsparumas ugniai.
  Sauga, namų darbas(13 puslapių)
  2006-11-21
 • Žmonių sauga ir ergonomika (10)

  Tema: "Traumatizmo analizės metodai ir koeficientai". "Elektromagnetinės spinduliuotės charakteristika, poveikis žmogaus organizmui, higieninis normavimas". "Darbų vietų projektavimas". "Gaisrinė signalizacija ir ryšiai". Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyminis reglamentavimas. Traumatizmo analizės metodai ir koeficientai. Darbo higiena. Elektromagnetinės spinduliuotės charakteristika, poveikis žmogaus organizmui, higieninis normavimas. Ergonomika. Darbo vietų projektavimas. Gaisrinė sauga. Gaisrinė signalizacija ir ryšiai.
  Sauga, namų darbas(15 puslapių)
  2008-03-30
 • Žmonių sauga ir ergonomika (13)

  Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Darbo tikslas: Apskaičiuoti medinių konstrukcijų ribinę laikančią galią gaisro atveju, kai ji yra gniuždoma centriškai ir lenkiama. Nubraižyti grafiką ir iš jo nustatyti konstrukcijų atsparumo laiką T(r) gaisro atveju. Darbo eiga. Išvados. Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Darbo tikslas. Apskaičiuoti evakuacijos laiką ir palyginti su būtinuoju laiku. Darbo eiga. Išvados.
  Sauga, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-11-26
 • Žmonių sauga ir ergonomika (14)

  Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Užduoties tikslas: Apskaičiuoti evakuacijos laiką ir palyginti su būtinuoju evakuacijos laiku. Turimi duomenys. Išvados. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Užduoties tikslas: apskaičiuoti medinės konstrukcijos atsparumo laiką gaisro atveju, kai konstrukcija gniuždoma centriškai ir kai konstrukcija yra lenkiama. Duota. Išvados.
  Sauga, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-11-28
 • Žmonių sauga ir ergonomika (9)

  Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas.
  Sauga, namų darbas(4 puslapiai)
  2008-02-11
Puslapyje rodyti po