Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sauga>Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje: "UAB "Gėlių pasaulis"

Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje: "UAB "Gėlių pasaulis"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. UAB "Gėlių pasaulis" vygdoma veikla. Saugos darbe vidinės kontrolės organizavimas įmonėje. Įmonės darbuotojų instruktavimas ir mokymas. Uždarosios akcinės bendrovės "Gėlių pasaulis" saugos ir sveikatos instrukcijų sąrašas. Saugos ir sveikatos reikalavimai UAB "Gėlių pasaulis" darbo vietoms ir darbų organizavimui. Gaisrinės saugos priemonės. Išvados.

Ištrauka

Darbuotojų sauga ir sveikata kiekvienoje įmonėje užima didelę svarbą, o tai yra visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ir planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos ar ji būtų kiek įmanoma sumažinta. Sveiki specialistai ir kvalifikuoti darbuotojai turi didesnę galimybę kurti gerovę. Šiuo metu nelaimingi atsitikimai įmonėse ypač aktuali problema. Pastebėta, kad nelaimingų atsitikimų darbe vis daugėja, todėl būtina išsamiai išnagrinėti visus darbo saugos klausimus, kad galėtumėme apsaugoti savo saugumą, sveikatą ir teises dirbdami įmonėje, ar savo darbuotojų kai būsime darbdaviais arba už darbo saugumą atsakingu pareigūnų.
Šiuo metu visose įmonėse vyksta darbo saugos apmokymai, juose supažindinimą su darbo priemonėmis, mašinomis ir jų naudojimu. Jie reikalingi tam, kad kiekvienas darbuotojas savo darbo vietoje galėtu įvertinti darbo rizika, ir kad žinotu kaip jos išvengti.
Darbo tikslas: Išanalizuoti įmonės UAB "GĖLIŲ PASAULIS" saugos ir sveikatos reikalavimus ir sukurti darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo priemonių sistemą įmonėje.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti įmonės veiklą ir įvertinti jos veiklos rūšies riziką.
2. Pateikti saugos darbe vidinės kontrolės organizavimą įmonėje.
3. Suplanuoti ir pateikti įmonės "Gėlių pasaulis" darbuotojų instruktavimą ir mokymą.
UAB "GĖLIŲ PASAULIS" įsteigta ir veikla pradėta nuo 2009 metų. Tai moderni ir šiuolaikiška įmonė, turinti didelę patirtį, puikius specialistus, naudojanti naujausias technologijas gėlių auginime. Įmonėje dirba 18 darbuotojų, iš kurių 6 dirba administracinį, vadybinį darbą (1 lentelė).
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:
• Gėlių auginimas A 01.19.10
• Gėlių ir sodinukų didmeninė prekyba G 46.22
UAB "GĖLIŲ PASAULIS" domisi naujovėmis, stengiasi įdiegti naujausias technologijas, siekia patenkinti klientų poreikius. Įmonė savo profesionalumo ir paslaugų kokybės dėka įgijo klientų ir partnerių pasitikėjimą.
Pagal rizikos veiksnių grupavimą įmonė priklauso vidutinės rizikos grupei. Rizikos veiksniai darbo aplinkoje nustatomi matuojant stebint darbo procesą, apklausiant dirbančiuosius. Gauti rezultatai palyginami su duotais higienos normose ir kitais dokumentais. Nustatoma kur kenksmingos darbo vietos ir įrengiamas saugos priemonės.
Išanalizavus įmonės darbo aplinką, galima teigti, kad įmonėje pavojingi veiksniai yra fiziniai (mechaniniai) t.y. darbas su aštriais daiktais (sodo žirklės, sekatoriai ir kita įranga ar įrankiai), taip pat darbas su cheminėmis medžiagomis (purškimas nuo augalų ligų ir pan.). Prie įmonės kenksmingų veiksnių priskiriama ergonominiai veiksniai t.y. darbo sunkumas, darbo poza ir pan. grupuojant darbo aplinką pagal kenksmingumą, darbo aplinka įmonėje yra normali, esantys kenksmingi veiksniai arba jų suma neviršija leistinų dydžių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSaugos namų darbas
KategorijaSauga
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis62.54 KB
AutoriusRASA
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasAldona Pikturnienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Aplinkos ir zmoniu saugos uztikrinimo priemones imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Aldona Pikturnienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą