Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sauga>Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje: "Sameda"

Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje: "Sameda"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Teisės aktai reglementuojantys darbo saugą. Įmonė "Sameda". DSS reikalavimai įmonės "Sameda" darbo vietoms. Saugaus darbo valdymo ir organizavimo uždaviniai įmonėje. Įmonės struktūra. Nelaimingų atsitikimų klasifikavimas. Lengvo, pavienio nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas, apiforminimas, apskaita. Išvados.

Ištrauka

Visoje Europos Sąjungoje vis labiau pripažįstama, kad būtina gerinti darbuotojų saugos ir sveikatos standartus. Kiekvienais metais žūsta daug darbininkų, dar daugiau sužeidžiami, o nesuskaičiuojama daugybė patiria sveikatos sutrikimų. Žmonių kančios, kurių suteikia nelaimingi atsitikimai ir sveikatos sutrikimai, kelia susirūpinimą visiems.Šių kančių masto neįmanoma apskaičiuoti. Patiriama didelių financinių nuostolių. Valstybinės darbo inspekcijos funkcijas, teises ir atsakomybę nustato Valstybės darbo inspekcijos įstatymas. Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos komisija – derina trišaliu socialinių partnerių (šalių) bendradarbavimo principu valstybės, darbuotojų ir darbdavių interesus saugos ir sveikatos srityje.
Kad išnaagrinėtume platesnį klausimų spektrą kiekvienas kurs savo planuojamą įmonę kurios pavyzdį naudos darbo saugos klausimų nagrinėjimui. Darbo patalpos turi būti pakankamo ploto, aukščio ir erdvės, kad darbas nekeltų pavojaus darbuotojų saugai, sveikatai ir savijautai, o laisvo ploto matmenys turi sudaryti sąlygas pakankamai laisvai judėti. Natūralus ir dirbtinis darbo vietų apšvietimas. Pakankama šiluminė aplinka darbo patalpose. Kiekvienam darbuotojui yra sudarytos saugios ir sveikatos darbo sąlygos. Įvadinis instruktavimas privalomas visiems įmonėje įdarbinamiems darbuotojams.

Šio darbo objektas aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje. Darbo atlikimo metodas analitinis – tai literatūros šaltinių analizavimas.
Tikslas: Išanalizuoti saugos ir sveikatos reikalavimus įmonei ir kurti efektyvią darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo priemonių sitemą įmonėje.
Uždaviniai: Apibūdinti įmonės veiklą ir įvertinti jos veiklos rūšies riziką;
Sukurti saugos darbe organizavimo įmonėje sistemą;
Suplanuoti įmonės darbuotojų mokymą,atestavimą ir instruktavimą saugos ir sveiktos darbe. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSaugos referatas
KategorijaSauga
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis23.14 KB
Autoriusedita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasMarkvaldienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Aplinkos ir zmoniu saugos uztikrinimo priemones imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Markvaldienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą