Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Sauga

Sauga (520 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbų sauga: viešbutis UAB "Parko vila"

  Įvadas. Darbo tikslas: organizuoti darbų saugą UAB "Parko vila". Įmonės veikla – Žmonių apgyvendinimas (viešbutis) ir maitinimas (kavinė). Įmonės aprašymas. Uždaroji akcinė bendrovė "Parko vila". Virėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Virėjo veiksmai prieš darbo pradžią. Virėjo veiksmai darbo metu. Virėjo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Virėjo veiksmai baigus darbą. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo. Žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo. Žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių. Priemonių apskaitos. Paaiškinimas. Dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Liudininko paaiškinimas. Dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(20 puslapių)
  2008-12-30
 • Darbų saugos instrukcija sargui

  Bendroji dalis. Pavojingi ir kenksmingi veiksniai. Būtinos saugos priemonės. Sargo veiksmai prieš darbo pradžią. Sargo veiksmai darbo metu. Sargo veiksmai avariniais atvejais. Sargo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-12-27
 • Darbų saugos instrukcija, naudojant dujinius degiklius

  Bendroji dalis. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai, jų poveikis sveikatai. Būtinos saugos priemonės. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, pavyzdys(3 puslapiai)
  2009-11-17
 • Darbų saugos instrukcija: UAB "Margutis" buitinių elektros prekių remontininkas

  Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, pavyzdys(4 puslapiai)
  2006-05-03
 • Darbų saugos instrukcijos atliekant gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus

  Darbų saugos instrukcijos atliekant gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus. Savisaugos priemonės. Kvėpavimo organų apsaugos priemonės. Ugniagesybos ir gelbėjimo darbai. Gelbėjimo darbai. Žmonių gelbėjimo darbai. Pirmoji medicinos pagalba. Gelbėjimo ir gelbėjimo technikos priežiūra ir parengimas.
  Sauga, pristatymas(7 puslapiai)
  2008-05-09
 • Darbų saugos ir sveikatos instrukcijų rengimas

  Praktinis darbas. Darbo tikslas. Parengti darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas atskiroms profesijoms ar atskiroms darbo vietoms. Darbo turinys. Darbo priemonės. Praktinio darbo ataskaita. Darbuotojų instruktavimo darbo vietoje instrukcija. Bendroji dalis. Pavojingi ir kenksmingi veiksniai. Būtinos saugos priemonės. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Kasdieninis poilsis. Kasdieninio vairavimo trukmė. Maksimali savaitės ir dviejų savaičių vairavimo trukmė. Nepertraukiamo vairavimo maksimalus laikas. Asmens kontrolės kortelė. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-09
 • Darbų saugos organizavimas įmonėje: UAB "Trikampis žiedas"

  Įžanga. Bendroji dalis. Apsaugos darbuotojo pareigos. Apsaugos darbuotojo teisės. Apsaugos darbuotojo atsakomybė. Išvados.
  Sauga, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-04
 • Darbų saugos projektas

  Įvadas. Darbų saugos organizavimas UAB "Peperoni". Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2009-03-18
 • Darbų saugos projektas (2)

  Įvadas. Tikslas: organizuoti saugų darbą įmonėje UAB "Grožis". Įmonės aprašymas. Įmonės struktūra. Kirpėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Kirpėjo veiksmai prieš darbo pradžią. Kirpėjo veiksmai darbo metu. Kirpėjo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Kirpėjo veiksmai baigus darbą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe. Aktas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2009-03-20
 • Darbų saugos projektas: drabužių siuvimas UAB "Vilnika"

  Darbo ir civilinės saugos projektas. Įvadas. Įmonės pristatymas. Siuvėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Siuvėjo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Pažyma apie traumos sunkumą. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas.
  Sauga, namų darbas(15 puslapių)
  2011-04-28
 • Darbų saugos projektas: UAB "Grožis"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės struktūra. Kirpėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Darbų saugos pristatymas. Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2009-03-26
 • Darbuotojo saugaus darbo instrukcija: UAB "Eurofarmacijos vaistinė"

  Prekių priėmėjų UAB "Eurofarmacijos vaistinės" saugos bei sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, pavyzdys(7 puslapiai)
  2006-02-06
 • Darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija: biuro darbuotojas

  Bendroji dalis. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai, jų poveikis sveikatai. Būtinos saugos priemonės. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, pavyzdys(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija: elektrokrautuvo vairuotojas

  Dirbančiojo elektrokrautuvo vairuotoju saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės. Elektrokrautuvo vairuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Elektrokrautuvo vairuotojo veiksmai baigus darbą. Darbuotojo veiksmai avariniais atvejais.
  Sauga, pavyzdys(4 puslapiai)
  2008-01-24
 • Darbuotojo saugos ir sveikatos įvadinė instrukcija

  Bendrosios žinios apie įmonę ir jos veiklą. Pavojai ar rizika, kurie egzistuoja įmonėje ir su kuriais gali susidurti darbuotojas. Darbdavio pareigos ir teisės garantuojant darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas. Darbuotojų teisės ir pareigos atliekant darbo sutartimi sulygintą darbą. Darbuotojų pareigos ir veiksmai, įvykus nelaimingam atsitikimui darbe, avarijai, incidentui, kilus gaisrui. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Evakuacijos keliai, priešgaisrinės ir pirmosios pagalbos priemonės ir jų išdėstymo vietos. Darbuotojo veiksmai darbo metu už įmonės ribų. Kiti darbuotojui aktualūs su darbuotojų sauga ir sveikata įmonėje susiję klausimai.
  Sauga, namų darbas(13 puslapių)
  2009-02-24
 • Darbuotojo, dirbančio kompiuterine technika, saugos ir sveikatos instrukcija

  Įvadas. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Sauga, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-02-22
 • Darbuotojų informavimas apie rizikos veiksnius

  Įvadas. Darbuotojų informavimas apie rizikos veiksnius. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas. Darbdavių ir darbuotojų pareigos ir teisės. Kenksmingi darbo aplinkos veiksniai. Išvados.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2006-10-20
 • Darbuotojų mokymas ir atestavimas. Gaisrų gesinimo priemonės ir būdai

  Darbuotojų mokymas ir atestavimas pagal darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą. Gaisrų gesinimo priemonės ir būdai. Privalomos pirminės gaisrų gesinimo priemonės. Pavojaus kortelės. Išvados.
  Sauga, namų darbas(13 puslapių)
  2007-07-04
 • Darbuotojų sauga

  Įvadas. Įmonės gamybinė veikla ir rizikos faktoriai. Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentai įmonėje. Darbo ir poilsio organizavimas įmonėje. Dokumentai reglamentuojantys saugų ir sveiką darbą. Išvados.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2005-06-26
 • Darbuotojų sauga (2)

  Užduotis: 1. Darbdavių, darbuotojų teisės ir pareigos pagal darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą. 2. Civilinės saugos signalai. 3. Rizikos vertinimas, veiksmų prioritetų parinkimas leidžia užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams ir pagerina įmonės darbo našumą bei rezultatus. Surašykite į lenteles (pavojaus korteles) dažniausiai sutinkamų įmonėse ir darbo vietose pavojingas situacijas (pavojus) ir numatykite labiausiai tinkamas prevencines priemones rizikai sumažinti. Darbdavių pareigos ir teisės. Darbdavių pareigos. Darbdavių, jų įgaliotų asmenų atestacija. Darbuotojų instruktavimas ir atestavimas saugos darbe klausimais. Darbuotojų aprūpinimas saugos darbe priemonėmis. Medicinos paslaugų organizavimas. Darbdavio pareiga perkelti darbuotoją dėl sveikatos būklės į kitą darbą. Darbdavių teisės. Darbuotojų pareigos ir teisės. Darbuotojų pareigos. Darbuotojų teisės. Civilinės saugos signalai. Dėmesio visiems! Radiacinis pavojus! Cheminis pavojus! Uragano pavojus! Potvynio pavojus! Katastrofinis užtvindymas! Oro pavojus! Oro pavojaus atšaukimas! Rizikos vertinimas ir pagerina įmonės darbo našumą bei rezultatus. Pavojus, susijęs su krovinių kėlimu mechanizmais.
  Sauga, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-02-02
Puslapyje rodyti po