Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Sauga>Nelaimės ir katastrofos transporte

Nelaimės ir katastrofos transporte

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Civilinės saugos savarankiškas darbas. Įvadas. Transporto rūšys. Pavojingų krovinių gabenimas. Transporto priemonių ženklinimas. Dideli pavojaus ženklai. Kiti pavojaus ar įspėjamieji ženklai. Priešgaisrinės priemonės. Kita įvairi įranga. Avarijų ir katastrofų priežastys. Veiksmai, kurių reikia imtis įvykus nelaimingam įvykiui arba avarijai. Išvados.

Ištrauka

Visos nelaimės ir jų padariniai visada būna labai skirtingi. Įvykus didelei nelaimei gali susidaryti ekstremali situacija. Tai padėtis, kuri atsiranda dėl gamtinio, techninio, ekologinio ar socialinio pobūdžio priežasčių ar karo veiksmų ir sąlygoja staigų bei didelį pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai, turtui, gamtai arba žmonių žūtį, sužalojimą ar turtinius nuostolius. Tuomet reikalingos specialios priemonės ir veiksmai gyventojams, materialinėms bei kultūrinėms vertybėms apsaugoti.
Lietuvos Vyriausybė yra nustačiusi svarbiausias galimų ekstremalių situacijų priežastis. Viena iš jų yra avarijos ir katastrofos atominėje elektrinėje ir objektuose, naudojančiuose radioaktyviąsias medžiagas, taip pat saugant bei gabenant šias ir kitas pavojingas medžiagas.
Šiame darbe pabandysiu išsiaiškinti kodėl įvyksta avarijos ir katastrofos vežant pavojingąsias medžiagas, kokios būna tokių nelaimių priežastys, jų pavojai, kaip būtų įmanoma to išvengti ir ką reikėtų daryti įvykus tokioms avarijoms. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSaugos namų darbas
KategorijaSauga
TipasNamų darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai1
Dydis366.92 KB
AutoriusGiedrut_e
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasK. Turskis
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Nelaimes ir katastrofos transporte [speros.lt].docx
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 14 puslapių 
  • Žemaitijos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • K. Turskis
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą